ULUDAĞ TURU

İstanbul’da ya da İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerdeyseniz, kafa dinlemeye herkesten daha çok ihtiyacınız var demektir. Evet kafa dinlemeliyiz ama hem şehirden uzak hissettirecek hem yakın olacak, doğayla içi içe ama imkanları da bize bir survival yaşatmayacak yani kısaca bizi yormadan dinlendirecek alternatifler arar olduk. İstanbul gezilecek yerler, İstanbul tarihi yerleri, İstanbul havalimanı taksim, İstanbul gezisi, İstanbul kamp alanları vesaire derken İstanbul’da gezmeye giderken gezip, ulaşım ve seyahat esnasında yorulduğumuz listelerimizi tamamladık ya da hiç o riske girmedik çoğumuz. Taksim – Galata kulesi, Kadıköy – Moda, Üsküdar – Kız Kulesi, Sultanahmet – Topkapı Sarayı, Ayasofya Camii derken rotalarımızdan önce haritalardan trafik yoğunluğuna bakar olduk. Bu sebepten ya tatilimize gidip kafa dinleyemedik ya da dinlenmeye gidip yorulduk geldik. Sonra gelsin İstanbul hamamları, masaj salonları, spalar derken bir kar tanesi gibi büyüye büyüye dinlenemediğimiz, zevk alamadığımız ve soluklanamadığımız, durup gökyüzüne bakamadığımız seyahatler ve tatiller geçirdik. Merak etmeyin, artık düzenin değiştiği noktadasınız. Size sihirli bir değnek ya da cinli bir lamba gerekli değil, size sadece parmaklarınızın ucunda, telefonun karşı tarafında olan Valentina Transfer ve Turizm gerekli.

İstanbul – Uludağ kaç km, Uludağ otobüs bileti, Uludağ hava durumu, otel fiyatları, turla mı gitsem bireysel mi denesem, Uludağ’a gitmişken Bursa gezilecek yerler, İstanbul – Bursa arası kaç km, İstanbul – Bursa feribot fiyatları… Tamam tamam durdum ama siz durmuyorsunuz değil mi? İstanbul ya da başka her hangi bir şehirdesiniz sezon geldi bir kayak yapalım diyorsunuz ve sorular geliyor da geliyor. Çünkü belli bir zaman ve belli bir bütçeniz var, en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. İyi bir tatil hem ruhu hem bedeni dinlendirmeli ama biz daha gitmeden bir ton soru işareti ile karşı karşıya kalıyoruz. İşte Valentina Transfer ve Turizm bu soruların hepsinin cevabını sizin için buldu, en uygun olanları listeledi ve programladı. Seyahat ve taşımacılık anlamında her şeyi üstlenen Valentina Transfer ve Turizm size tek bir şey bırakıyor, kendiniz ve sevdikleriniz için rezervasyon oluşturup tatilin tadını çıkartmak…

Valentina Transfer ve Turizm üstelik sadece bunlarla da kalmıyor. Sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her yerinde ister şehir içi lüks vip ulaşım imkanı isterseniz de şehirler arası transfer imkanı sunuyor. Kişiye özel, gruplara özel ya da kurumlara özel, ister bireysel ister kurumsal olarak sizlere ve sevdiklerinize güven içinde oldukça lüks ve konforlu bir seyahat hizmeti sunuyor. Tek yapmanız gereken birkaç tık ile hızlı rezervasyon oluşturmak. İyi bir tatile, lüks bir ulaşıma, ekonomik konfora ulaşmanın adı ve adresi Valentina Transfer ve Turizm.